Lubini-Clan
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Hiddink mezi pret tė takohet me Holandėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
albanian_boy
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 16
Registration date : 19/06/2008

MesazhTitulli: Hiddink mezi pret tė takohet me Holandėn   Thu Jun 19, 2008 1:08 pm

<IMG height=210 alt="Guus Hiddink" src="http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0619001106895_m.jpg" width=210 border=0><STRONG>Trajneri i Rusisė, Guus Hiddink, ka njoftuar se ai ėshtė i ngazėllyer qė i ėshtė dhėnė mundėsia tė ndeshet me kombėtaren e tij pas sigurimit tė ēerekfinales sė Kampionatit Evropian.</STRONG>
<P>“Ėshtė njė ditė e veēantė pėr mua. I njoh mirė lojtarėt, e njoh trajnerin dhe pjesėn mė tė madhe tė stafit drejtues, me tė cilėt kam punuar shtatė vite. Edhe ne luajmė si ata, futboll tė bukur, prandaj besoj se do tė jetė njė ndeshje mbresėlėnėse”.<BR><BR>“Jam shumė krenar me skuadrėn dhe me progresin tė cilin e kemi arritur gjatė ndeshjeve dhe nė stėrvitje. Kundėr Suedisė luajtėm shumė mirė”.<BR><BR>“E vetmja kritikė qė do ta thosha ėshtė se nuk i kemi shfrytėzuar tė gjitha mundėsitė qė i kemi krijuar. Duhej t’i kishim fituar shumė mė herėt. Megjithatė, pavarėsisht nga kjo skuadra ka bėrė njė pėrparim tė madh”, ka thėnė Hiddink.</P>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hiddink mezi pret tė takohet me Holandėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Lubini-Clan :: Sport :: Football-
Kėrce tek: