Lubini-Clan
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Manchester United interesohet pėr Etoon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TIMI_M@XIMUS
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 9
Age : 25
Location : N\'pc
Registration date : 29/05/2008

MesazhTitulli: Manchester United interesohet pėr Etoon   Thu Jun 19, 2008 1:06 pm

<IMG height=210 alt="Sulmuesi i Barcelonės, Samuel Eto’o" src="http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0619014915270_m.jpg" width=210 border=0><STRONG>Sipas mediumeve angleze, menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson ėshtė interesuar pėr sulmuesin e Barcelonės, Samuel Eto’o.</STRONG>
<P>Trajneri i ri i Barcelonės, Josep Guardiola, i ka vėnė vijė emrit tė Eto’o nė listėn e futbollistėve qė hyjnė nė planet e tij, qė do tė thotė se kamerunasi me siguri se do tė largohet nga Camp Nou gjatė kėsaj vere.<BR><BR>Manchester Evening News ka shkruar se Ferguson dėshiron tė angazhojė njė sulmues tė klasit pėr nė sezonin e ardhshėm. Karim Benzema ishte prioritet i Fergusonit, por Lyoni nuk e ka tė lehtė tė heqė dorė nga shėrbimet e tij, dhe sipas gjasave ky transferim nuk do tė arrijė tė realizohet.<BR><BR>Kandidatė tjerė pėr Ferguson janė edhe Dimitar Berbatov nga Tottenham dhe Klaas-Jan Huntelaar nga Ajax.<BR><BR>Megjithatė lajmet e fundit nga ishulli, thonė se Samuel Eto’o do tė mund tė arrinte nė Old Trafford, nėse asnjėra prej opsioneve tė mėsipėrme nuk do tė realizohej.</P>

_________________

Welcome


Contact:Xhafo@muslim.com & Virus-Cracker@who.net
I support Deli-hacker With
Crack's/Serial's/Patch's/Warez/Games/Movies
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lubini.com
 
Manchester United interesohet pėr Etoon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Lubini-Clan :: Sport :: Football-
Kėrce tek: