Lubini-Clan
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Te Gjith Muzikat Ne gjuh Te Huaja Ktu ?????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ejup_terrori

avatar

Numri i postimeve : 6
Registration date : 19/06/2008

MesazhTitulli: Te Gjith Muzikat Ne gjuh Te Huaja Ktu ?????   Thu Jun 19, 2008 8:55 pm

Te Gjitha Muzikat Ne Te Gjitha Gjuhet Pervec(Shqip,Anglisht,Dhe Gjermanisht)Te Gjitha Gjuhet Tjera Keni Te Drejjt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Te Gjith Muzikat Ne gjuh Te Huaja Ktu ?????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:NĖ PĖRKUJTIM TĖ MASAKRĖS SĖ BELEGUT TĖ DEĒANIT DHE GJITHĖ MASAKRAVE NĖ ATDHEUN TIM,NDERIM!!!
» Niko Stylos: Gjuha e ilirėve - gjuhė e shqiptarėve
» Arbana Xharra:"Bac u kry", tė gjithė po ikin
» Fotaq Andrea: Ne duhet tė flasim me gjuhėn e shqiptarizmės e tė kulturės sonė tė lashtė
» Njė pyetje nga Ilir Dardani: A ėshtė Gjergj Kastrioti Hero i tė gjithė Shqiptarėve? (I)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Lubini-Clan :: Music/Mp3 :: Muzika Te Huja-
Kėrce tek: