Lubini-Clan
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Regullat e forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TIMI_M@XIMUS
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 9
Age : 25
Location : N\'pc
Registration date : 29/05/2008

MesazhTitulli: Regullat e forumit   Mon Jun 16, 2008 10:06 am

1-- Stop Fyerjeve mes njeri tjetrit.
2-- Stop Regjistrimit me nick provokues si fjale banale apo diqka tjeter.
3-- Stop Fjaleve te ndyera.
4-- Stop Atyre postimeve qe kan te bejne ne lidhje me erotike.
5-- Stop Reklamimeve te firmave tjera pos te forumit AlBtVrAdiO.CoM
6-- Stop
Ai i cili del jashte temes perkatese i fshihen postimet, nuk lejohet te
beni shume postime ne nje teme ku nuk duhet te beni si lloje chati.
7--
Mos e shrytezoni AlBtVrAdiO.CoM vetem per sherbimet e juaja personale,
vetem qe te merrni sa per vehte gjera qe i postojne te tjeret,
mundohuni secili te jepni diqka te mire nga vehtja per te tjeret.
8-- Gjuha e vetme qe lejohet ne bised eshte gjuha shqipe, te tjera nuk lejohen pos ne vend te caktuar per gjuhe te huaja.
9-- Antaret te Cilit ju dergojn Antareve tjer PM dhe i Ftojn ne Forumet e Tyre do e marrin meniher Bannd.

Besojme
se ju permbaheni rregullave dhe nuk na detyroni qe te ndermarrim masa
ndaj atyre qe i shkelin rregullat qe te ju perjashtojme nga forumi me
bllokimin e Ip.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lubini.com
 
Regullat e forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Lubini-Clan :: Lubini-Clan/Control Panle :: Kushtet e Perdorimit & Lajmerimet-
Kėrce tek: